Katke, 5

Ahoj!

To bol teda dnes deň. Špeciálny deň, naozaj.

Už včera som Ti napísal básničku, ale dal som jej čas zverejnenia až na dnes. Sú to možno jemne zhulené obrazy, ale insideri vedia, prečo (a ty si najväčší z insiderov). Je tu hneď za rohom.

A dnes ráno som si na Tvoju počesť a na počesť prichádzajúcej jari skrátil účes. Najjednoduchšie a najpankerskejšie ako viem, a ako to vždy robím, teda „na Ašitaku“: urob si cop a odrež ho (kto chce, aby tie vlasy boli trochu rovnomernejšie, nech si urobí twintail a odreže si ten). Teda, ja som sa pižlal minútu alebo dve nožnicami, nemal som taký frajerský nožík a skill ako on, keď to dal jedným ťahom.

Teraz som krajší. Teda aspoň dúfam. Príď sa na mňa pozrieť a potvrď.

Na 16:niečo som išiel DDRkovať. Vravel som si, no, stretnem ľudí čo idú na sedemnástku (omša začínajúca o sedemnástej u Kapucínov), ale nevydržím, kým budú vychádzať... ale vyšlo to inak.

Ešte počas skákania sa mi definitívne pokazil môj čierny archívny pad ( ;-( ), začal dávať predné aj keď som stál v strede. Tak som musel prerušiť skákanie a vymenil som výplne, aby tá tvrdá išla do toho druhého a na ňom som pokračoval.

A čo sa nestalo: videl som tých ľudí zo sedemnástky dokonca aj odchádzať, nikto z nich sa nepridal :-(, a stále som mal síl nakoniec som konečne porazil komp – mal menšiu výdrž ako ja. Odporúčal sa čiernou obrazovkou a červenou diódou uprostred pesničky. Aj som bol nahnevaný. Ja by som ešte dával možno aj ďalšiu hodinu. Párkrát za rok sa mi to stane že mám takú dlhú výdrž (ale prvýkrát to bolo vonku, nie na dvore, kde mám z bytu vytiahnutú predlžovačku).

Dal som ho! Príď mi zablahoželať! ;-)

Milujem Ťa, Katka, milujem Ťa, naozaj, veríš mi?

Zavolaj mi, pls, pls, pls. Strašne rád počujem Tvoj hlas. Alebo mi napíš papierový list (Mariánska 2, 811 08). Aj so spiatočnou adresou, nech tam môžem posielať odpovede.

Aj darček by som Ti poslal, kebyže mám tú adresu, ale nemám.

Love you. 大好きだよ。 本当に、本当に、本当にだ。

Toto je ten Cosmic Box od YUKI (tej, čo naspievala openingy ku Kenshinovi (na to Sobakasu som aj rád DDRkoval ešte na Stepmanii) aj k Honey and Clover 1 aj 2, tak som ju objavil). Táto pesnička sa mi z tých čo od nej poznám pozdáva najviac a ten šialený nápad ísť nacosplayovaný na karaoke je o tejto pesničke. Čo bohužiaľ neprejde, lebo karaoke má limit na 2:30 a zeditovať toto na 2:30 si neviem predstaviť.

A čo sa mi ešte nestalo, popri tom ako som hľadal toto video, objavil som site kde sú online full-length japonské filmy (youku.com), ale len s čínskymi titulkami (Cosmic Box je ending na "Magare! Spoon").

Príď, ozvi sa, whatever!

Herby

Tags: