Katke, 1

Ahoj!

Chcel by som vedieť, aké máš oči. Z toho obrázku nevidno, či sú modré, sivé alebo zelené. A IRL som si to nevšimol.

Dnes bol teplý deň. Susedka Magda, čo študuje fotografiu, ma inšpirovala, aby som sa vykašľal na prácu a šiel radšej von na slnko.

Šiel som aj s padmi, sadol si na lavičku, čítal .týždeň a čakal kým bude tieň, a potom som si zaskákal. Celkom dobre som dával, s Tebou by to samozrejme bolo ešte lepšie.

Niekedy príď. Keď je teplo, som tam často.

Len sama, tak je to lepšie, mohli by sme ťahať dlhšiu sériu.

Musím si kúpiť nové pady, tie existujúce už sú dosť dokatované, hoci dnes ešte šiel ten tvrdší dobre. Impacty sú síce dobré, ale blbo držia tvar a sú príliš ľahké. Skôr by som asi chcel skopírovať to riešenie, čo už mám, kúpiť pady s penovou náplňou, dať tú náplň preč a miesto toho dať dve vrstvy plste. Je to ťažšie a nižšie, ergo tvrdšie. Dokonca IIRC boli aj také superlacné pady bez náplne, možno by sa dali naplniť tou plsťou.

Chcel by som si Ťa udobriť. Povedz mi niekedy, čo Ťa nahnevalo a ako sa to dá spraviť.

Aj by som chcel počuť, čo si myslíš o tom nápade, čo mi už nejaký čas vŕta hlavou – že nacosplayujem a pôjdem na karaoke za YUKI.

Na to by som potreboval určite nejakých pomocníkov, teda asi hlavne pomocníčky. Okrem iného aj kozmetické, to ma hneď napadla Veronika, ale tá ma asi teraz dosť nenávidí. Neviem.

Veľmi mi chýbaš. Asi netušíš, ako mi bývalo s Tebou dobre, keď sa to ešte dialo. To bol rozdiel medzi tým, či sa teším zo života a či nie. Väčšinu času sa neteším. Keď som mohol skákať s Tebou alebo stát vo fronte alebo Ťa len vidieť alebo Ti držať palce v turnaji, alebo dokonca si zle nastaviť rýchlosť a potom tam na Tvoje pobavenie stáť bezmocne ako tĺk, tak som reálne bol v inom, lepšom svete a vnútorne sa usmieval.

Niekedy mi odpusť a zase ma niekde stretni.

お休み

Herby

Tags: